Výhody

Cestovanie

Rád spoznávaš a objavuješ iné kultúry národov? Miluješ cestovanie, dovolenky či už počas leta alebo zimy? S nami je to veľmi prosté. Už nemusíš surfovať a márniť svoj drahocenný čas hľadaním dovoleniek na rôznych internetových portáloch. Všetko máš pod jednou strechou – vo vlastnej online cestovnej kancelárii (hotely, apartmány, výlety, programy, letenky, atď.), ktorej portfólium a možnosti sú priam nevyčerpateľné. Tvojimi obchodnými partnermi sa stanú najväčší hráči v cestovnom ruchu ako napr. booking.com, Agoda, Hotel.de, Hertz, Tripadvisor, Fireflies a mnoho ďalších.

Ochutnaj svet, v ktorom sa dá ušetriť stovky eur na svojich dovolenkách či služobných cestách. Začni zarábať peniaze pomocou online cestovného ruchu jednoducho z pohodlia domova pomocou počítača či tabletu. Oplývaj 24 hodinovým delegátom, vyhni sa storno poplatkom, maj všetko pod jednou strechou. Najdôležitejšie je stať sa konečne slobodným!

Čo ty nato ? Páči sa ti to ?

S nami dosiahneš absolútnu slobodu v cestovaní. Nemusíš sa nikomu a ničomu prispôsobovať. So sebou máš 24 hodín online cestovnú kanceláriu. Ráno sa zobudíš a cestuješ kam chceš a kedy chceš. Chceš byť kreatívny? Stráv jednu dovolenku v dvoch rozličných hoteloch. Potrebuješ pomôcť s letenkami, ubytovaním či transferom? Zavolaj svojho online delegáta, ktorý ti je k dispozícií 24 hodín denne v SK/CZ jazyku.

Páči sa ti takáto sloboda ?

Zisk

Sme jediná spoločnosť v Európe, ktorá ti dáva možnosť zarábať na cestovaní.

Pýtaš sa ako? Štatistiky ukazujú, že až 80% cestujúcich navštevuje a vyhľadáva dovolenky na základe odporúčania svojich známych. Takže tvoje odporúčanie, referencia splnila len spoločenskú hodnotu a zvýšila ti primárne tvoj morálny kredit a nič viac. Ak však s Atanou – Fireflies dáš odporúčanie, stáva sa hneď plateným, čím získavaš nielen skvelý pocit, ale čo je hlavné – peniaze.

Máš teda jedinečnú možnosť cestovaním ulahodiť nielen duši, ale hlavne svojej peňaženke, neskôr aj bankovému účtu. Tvoj zárobok sa totiž po krátkom čase do obyčajnej peňaženky nezmestí.

Čo získaš?

Svoju vlastnú online cestovnú kanceláriu s obrovským portfóliom len za 66€ ročne. Ďalej ti ponúkame riešenie ako vstúpiť do sveta biznisu. Môžeš sa stať aktívnym partnerom na scéne cestovného ruchu alebo získať doživotné riešenie cez svoju vlastnú online cestovnú kanceláriu ako spokojný cestovateľ.

Následne začneš pomocou vlastnej online cestovky generovať zárobok. To všetko dokážeš riadiť jednoducho z pohodlia obývačky. Náš ojedinelý online/offline marketing budeš mať v malíčku. Ak si ale predsa nebudeš vedieť rady, máš k dispozícii 24 hodín svojho online poradcu, ktorý za teba vyrieši problémy s meškaním lietadla, prebookovanie letu a pod.

Avšak tým najdôležitejším, čo získaš a čo si budeš aj ceniť najviac, je zmena životného štýlu a sloboda!

Je toto cesta pre teba?